Dunlop Service Polska jest częścią firmy Dunlop Conveyor Belting z siedzibą w Holandii, która jest światowym liderem w produkcji gumowych taśm przenośnikowych zarówno z rdzeniem tkaninowym jak i z rdzeniem z linek stalowych. W Polsce jesteśmy obecni od 2008 roku. Podstawowym zakresem naszej działalności jest sprzedaż gumowych taśm przenośnikowych oraz kompleksowa działalność serwisowa polegająca na wymianie taśmy na przenośniku i wykonaniu połączenia. Ponadto oferujemy usługi w zakresie inspekcji technicznych, bieżących napraw oraz dostaw materiałów niezbędnych do prawidłowej eksploatacji przenośników.

Bazując na wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniu kładziemy duży nacisk na pracę zgodnie z europejskimi normami technicznymi oraz w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Takie podejście zdecydowanie wyróżnia nas na rynku i pozwoliło nam na zawarcie długookresowych umów serwisowych z bardzo wymagającymi klientami, jakimi są: kamieniołomy, kopalnie odkrywkowe, cementownie i elektrownie.

Oferujemy również nowatorskie rozwiązanie o nazwie „Pełna obsługa serwisowa”, w którym w oparciu o rozliczenie ryczałtowe gwarantujemy roczną redukcję kosztów utrzymania przenośników o 10%!

Dysponując nowoczesnym sprzętem, możemy stosować najnowsze rozwiązania techniczne oraz oferujemy taśmy specjalistyczne takie jak odporne na rozerwania i rozcięcia (UsFlex, TrioFlex) oraz odporne na wysokie temperatury do 400° C (DHTE). Dunlop na bieżąco posiada na stanie magazynowym około 400 typów taśm co pozwala na szybką reakcję w sytuacjach awaryjnych.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju w systemie pracy: 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.