Szkolenia techniczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowanych serwisantów. Chcemy i potrafimy dzielić się wiedzą i umiejętnościami właśnie, dlatego nass program serwisowy może dać Ci więcej niż myślisz.

Od wielu lat Dunlop Academy of Excellence świadczy jego wysoko cenione usługi w zakresie szkoleń dla klientów, dystrybutorów i dealerów. Wszystko po to, aby wydłużyć cykl życia przenośnika a także zapewnić najwyższą jakość łączenia. Nasze szkolenia obejmują wiele aspektów, które klienci mogą zaaplikować w codziennej pracy. Są to między innymi informacje na temat aplikacji, łączenia, wyrównania i wulkanizacji. Podczas szkolenia nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania oraz dostarczą wiele wskazówek dotyczących optymalizacji cyklu życia przenośników.

Nasz zakład produkcyjny w Holandii produkuje szeroką gamę taśm przenośnikowych do różnych aplikacji. Wiele z nich jest częściowo odporna na ścieranie a także działania oleju czy ognia. Wszystkie produkowane są zgodnie restrykcyjnymi europejskimi przepisami i standardami jakości