Dunlop Superfort®

Wysoce wszechstronna taśma Dunlop Superfort® ma wypróbowaną i przetestowaną konstrukcję rdzenia charakteryzującą się wyjątkową trwałością i wytrzymałością, a w szczególności minimalnym stopniem wydłużenia. Dostępne modele taśm Superfort o różnej ilości przekładek sprawdzają się w wielu zastosowaniach, od zadań lekkich, takich jak transport bagażu na lotniskach międzynarodowych do zastosowań przemysłowych, szczególnie w transporcie kruszywa lub brył materiału.

Taśma Dunloflex®

Została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami do zastosowań transportowych wszelkiego rodzaju brył materiału, w warunkach lekkich i średnio ciężkich, np. w górnictwie,kamieniarstwie, transporcie ziemi, budownictwie.
Taśmy Dunloflex charakteryzują się minimalnym stopniem wydłużenia. Są trwałe, wielofunkcyjne i sprawdzają się w niemalże każdej gałęzi przemysłu.

Taśma Trioflex®

Została zaprojektowana zgodnie z nowoczesną technologią produkcyjną MPC (minimalna ilość przekładek), dzięki temu możnają stosować w warunkach od średnio ciężkich do najcięższych, w trudnych warunkach załadunkowych
oraz do transportu materiałów o dużych gabarytach. Niezależnie od wytrzymałości na rozciąganie, taśma zbudowana jest z trzech przekładek tkaniny typu EP, z dodatkowo utwardzaną, wysoce sprężystą gumową warstwą umieszczoną pomiędzy warstwami tkaniny, która zapewnia wysoką odporność na uderzenia.

Kliknij i dowiedz się więcej o ofercie Dunlop.

Industrial photoshoot made by Impact Photo Agency in Drachten, Holland. Presenting production line of Dunlop Conveyor Belting.

Dunlop Conveyor Belting Stock.